Konya'nın Karapınar ilçesi, yepyeni bir mekana kavuştu! Alaaddin Mahallesi, Karaman Cd. No:54/3B'de, Cemre Konutlarının altında yer alan Uğur'um Cafe, görkemli bir açılış töreniyle hizmete girdi.

Karapınar'da Kurban Bayramında Yerli Turistlerin Gözdesi: Acıgöl Karapınar'da Kurban Bayramında Yerli Turistlerin Gözdesi: Acıgöl

D S C F4114D S C F4109D S C F4113D S C F4105

Açılışa Karapınar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Ünver, Karapınar Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı A. Hakkı Şenyurt, Karapınar Belediye Başkanı'nın eşi Tuğba Önal ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Taşpınar katıldı. Dualarla gerçekleştirilen bu özel açılış, Karapınar halkı için yeni bir buluşma noktası olmanın müjdesini verdi.

D S C F4114D S C F4103D S C F4102

Uğur'um Cafe, Karapınar'a farklı bir soluk getiriyor. Kafede kumpir, waffle, tost ve vitamin bar gibi lezzetler sunuluyor. Ayrıca hem paket servis hizmeti hem de ferah ortamında oturup keyifle vakit geçirme imkanı bulunuyor.

D S C F4099D S C F4091

Siz de sevdiklerinizle birlikte kaliteli zaman geçirmek ve birbirinden lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarmak için Uğur'um Cafe'ye davetlisiniz. Karapınar'da yepyeni bir deneyim yaşamak için Uğur'um Cafe sizleri bekliyor!

D S C F4098D S C F4153D S C F4116

Adres: Alaaddin Mahallesi, Karaman Cd. No:54/3B, Cemre Konutları Altı, Karapınar, Konya

Uğur'um Cafe'ye gelin, farkı hissedin!