-Karapınar Şehit Oğuzhan Aydınbelge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrencilerimizin el emeği göz nuru ürünlerinin sergilendiği ikinci sergi bugün büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Sergiye katılan ziyaretçiler, öğrencilerin yıl boyunca azimle çalışarak ürettikleri eserleri yakından inceleme fırsatı buldu.

D S C F4910

Özel eğitim öğretmeni İbrahim Bilgiç, sergi hakkında yaptığı açıklamada, "Öğrencilerimizin azimle çalışarak ürettikleri bu eserleri sergilemekten gurur duyuyoruz. Bu sergi, onların yeteneklerini ve yaratıcılıklarını gösterebilmeleri için harika bir fırsat. Katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz," dedi.

D S C F4922D S C F4920

Karapınar'da bulunan ''O'' lise adeta bir yıldız gibi parlıyor! Karapınar'da bulunan ''O'' lise adeta bir yıldız gibi parlıyor!

Sergide, el emeği ürünleriyle dikkat çeken öğrenciler, çalışmalarıyla hem öğretmenlerinden hem de ziyaretçilerden büyük övgü aldı. Sergi sonunda, öğrencilerin başarısının bir kez daha altı çizildi ve onları destekleyen tüm öğretmenler de teşekkürle anıldı.

D S C F4917D S C F4911