Konya'nın Karapınar ilçesinde bayram temizliği çalışmaları akşam saatlerinde başladı. Karapınar Belediye Başkanı, İlçe Temizlik Müdürü ve ekiplerinin öncülüğünde gerçekleştirilen temizlik çalışmaları, vatandaşlardan büyük takdir topladı.

D S C F5062D S C F5061

Konya Caddesi ve Çarşı merkezin tamamı, temizlik ekipleri tarafından köpürtme, yıkama ve çekme işlemleri uygulanarak temizlendi. Başkan Önal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kurban Bayramı öncesi rutin temizlik işlerimizin yanı sıra, hem İnönü Caddesi'nde hem de Konya Caddesi'nde detaylı bir temizlik çalışması başlattık. 3 gün boyunca akşam saatlerinde temizlik işleri personelimizin de gayretiyle yollar, kaldırımlar ve yaşam alanları köpüklü su ile detaylı bir şekilde temizlenecek," dedi.

Karapınar'daki Murat Kurum Fen Lisesi Öğrencileri Cezbediyor Karapınar'daki Murat Kurum Fen Lisesi Öğrencileri Cezbediyor

D S C F5067D S C F5038

Başkan Önal, bayram temizliğinin sadece yolları değil, aynı zamanda halkın yaşam alanlarını da kapsadığını belirterek, vatandaşların temiz bir çevrede bayramı karşılamaları için yoğun bir çalışma yürütüldüğünü vurguladı.

D S C F5065D S C F5063

Karapınar halkı, yapılan bu kapsamlı temizlik çalışmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, belediye ekiplerine teşekkür etti. Temizlik çalışmalarının bayram süresince de devam edeceği bildirildi.