Karapınar Belediyesi, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Yeşilay Konya Temsilciliği iş birliğiyle gerçekleştirilen "Karapınar’ın Değerleri Gençlerimiz ile Buluşuyor" etkinliği, ilçe gençlerini hukuk alanında önemli bir isimle buluşturdu.

D S C F2970

Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Sayın Semra Özdinç, gençlerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaştı. Programa, İlçe Millî Eğitim Müdürü Ahmet İçalan ve toplamda 270 öğrenci katıldı. Katılımcılar arasında Karapınar Meke Anadolu Lisesi, Karapınar Anadolu İmam Hatip Lisesi, Osman Hulusi Ateş Kız Anadolu Lisesi, Özel Mimar Sinan Anadolu Lisesi ve Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Liseleri'nden öğrenciler yer aldı.

D S C F2967

Karapınar'dan Gurur Verici Başarı: Akıl ve Zekâ Oyunları Yarışması'nda Zirve Karapınar'dan Gurur Verici Başarı: Akıl ve Zekâ Oyunları Yarışması'nda Zirve

Savcı Özdinç, gençlere ilham veren bir konuşma yaparak, "Umut, herkeste güzel durur ama en çok gençlere yakışır." sözleriyle gençleri motive etti. Ayrıca, hukuk alanında söyleşi ve soru-cevap etkinliği düzenlendi.

D S C F2939

Karapınarlı gençler, bu etkinlik sayesinde hukuk alanında bir uzmanla bir araya gelme fırsatı bulurken, deneyimler ve bilgi paylaşımıyla aydınlatıcı bir tecrübe yaşadılar.

D S C F2954D S C F2937D S C F2936