ULUSOY'un mesajında şu görüşlere yer verildi:

"Anneler, hepimizin hayatında en kutsal, en özel değerlerdir. Şuna inanıyorum ki yeryüzündeki en güçlü ve en saf sevgi annelerin kalbindedir. Bizim inancımız ve kültürümüz cenneti annelerin ayakları altında görerek, anne rızasının önemine büyük önem vermektedir.

Anneler, kendi çocuklarıyla beraber aslında bütün bir toplumun da geleceğini şekillendirenlerdir. Onların bir anlamda kişiliklerimizin mimarı olduğunu düşünüyorum. Bütün sevgiler, annelerin kalbinden doğuyorsa, bu sevginin yaşamın özündeki mayayı taşıdığını söylemek yanlış olmaz.

Ahmet Ulusoy Basin Açiklamasi

Karapınar Ticaret Borsası'nda 2024 İlk Meclis Toplantısı Yapıldı Karapınar Ticaret Borsası'nda 2024 İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

Annelerimiz, ailenin temel direği olduğu gibi, ellerinin hamurunu iş dünyasına bulaştırdığında da toplumun ve üretim gücümüzün dinamikleridir aynı zamanda. Doğrusu, bir toplumun uygarlık notunda kadınlarına ve annelerine verdiği değer asıl kıstastır.

Bu duygu ve düşüncelerle, hepimizin baş tacı bütün annelerimizi kutluyor, hürmetlerimi iletip, saygıyla selamlıyorum. Kaybettiklerimizin de mekânı cennet olsun. Anneler Gününüz Kutlu Olsun."