Konya'nın Karapınar ilçesinde göreve yeni başlayan Belediye Başkanı İbrahim Önal, mazbatasını almasının ardından halk tarafından büyük bir sevgi ve destekle karşılandı. İlçe halkı, belediye binasına akın ederek Başkan Önal'ı makamında ziyaret etti.

Belediye binasının her iki katı da, halkın gönderdiği çiçeklerle adeta bir çiçek bahçesine dönüştü. Vatandaşlar, Başkan Önal'a olan sevgi ve desteklerini ifade etmek için çiçeklerle dolu salonlarda bir araya geldi.

Aynı zamanda Karapınar Kaymakamı Şenol Öztürk, Başkan Önal'ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Muhtarlar da ilçe halkını temsilen belediye başkanını ziyaret ederek desteklerini sundular. Belediye başkanını ziyaret eden kurum amirleri, birbirinden samimi ve içten dileklerle yeni başkana başarılar diledi.

Karapınar'da sağanak ve yıldırım hayatı olumsuz etkiledi Karapınar'da sağanak ve yıldırım hayatı olumsuz etkiledi

Başkan Önal, ziyaretçilerini makamında ağırlayarak tebrikleri kabul etti ve onlarla samimi sohbetler gerçekleştirdi. Karapınarlılar, yeni başkanlarına güvenlerini ve desteğini bir kez daha gösterirken, belediye binasına gelen çiçekler de bu sevgi ve desteğin somut bir göstergesi oldu.