Karapınar Belediye Başkanı İbrahim Önal, ilk nikâhını kendi öğrencisine kıydı.
![](https://mekeajansicomtr.teimg.com/mekeajansi-com-tr/wp/uploads/2024/04/DSCF2268.jpg)
Konya’nın Karapınar ilçesinde Karapınar Belediye Düğün Salonu’nda Mustafa Aydınbelge ve Rümeysa Telli çiftinin nikah töreni için davet edilen Önal, nikah cübbesi giyerek genç çiftin nikahını kıydı.
![](https://mekeajansicomtr.teimg.com/mekeajansi-com-tr/wp/uploads/2024/04/DSCF2278.jpg)
![](https://mekeajansicomtr.teimg.com/mekeajansi-com-tr/wp/uploads/2024/04/DSCF2277.jpg)
Belediye Başkanı Önal, nikah şahitlerinin imzaları sonrasında çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek, evlilik cüzdanını Rümeysa Telli’ye verdi.
![](https://mekeajansicomtr.teimg.com/mekeajansi-com-tr/wp/uploads/2024/04/DSCF2287.jpg)
![](https://mekeajansicomtr.teimg.com/mekeajansi-com-tr/wp/uploads/2024/04/DSCF2283.jpg)
Kıyılan nikâhın ardından konuşan Başkan Önal, ‘’İlk nikâhımı öğrencime kıymanın mutluluğunu yaşıyorum, ailenin temeli olan kadınlarımıza bu belgeyi vermek daha doğru olacaktır. Ömür boyu mutluluklar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.’’ dedi.
![](https://mekeajansicomtr.teimg.com/mekeajansi-com-tr/wp/uploads/2024/04/DSCF2294.jpg)
![](https://mekeajansicomtr.teimg.com/mekeajansi-com-tr/wp/uploads/2024/04/DSCF2289.jpg)
Nikah töreni, Başkan Önal’ın görevi devraldıktan sonra Karapınar Belediye Başkanı sıfatıyla kıydığı ilk nikah olarak kayıtlara geçti.
![](https://mekeajansicomtr.teimg.com/mekeajansi-com-tr/wp/uploads/2024/04/DSCF2331.jpg)
![](https://mekeajansicomtr.teimg.com/mekeajansi-com-tr/wp/uploads/2024/04/DSCF2324.jpg)
![](https://mekeajansicomtr.teimg.com/mekeajansi-com-tr/wp/uploads/2024/04/DSCF2309.jpg)