Konya'nın Karapınar ilçesinde faaliyet gösteren Karabacaklar İnşaat, Anneler Günü'nü unutulmaz kılmak adına özel bir etkinlik düzenledi. 

Whatsapp Image 2024 05 13 At 10.54.06

Şirketin temsilcisi İnşaat Mühendisi Sami Karabacak önderliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, bugüne kadar hayata geçirilen 370 dairenin anısına seçilen konutlarda yaşayan annelere duygusal bir sürpriz yapıldı.

Whatsapp Image 2024 05 13 At 10.54.34

Etkinlik kapsamında, belirlenen dairelerde ikamet eden annelere çiçekler takdim edildi. Karabacaklar İnşaat, bu jestle annelerin günlerini daha da özel kılmayı amaçladı.

Karabacaklar İnşaat yetkililerinden alınan bilgilere göre, şirketin bu tür etkinliklerle sosyal sorumluluk projelerine katkı sağladığı ve toplumla olan bağlarını güçlendirmeyi hedeflediği belirtildi.

Whatsapp Image 2024 05 13 At 10.54.13

Karapınar'da ''Çukur'' Sürücülere Zor Anlar Yaşattı Karapınar'da ''Çukur'' Sürücülere Zor Anlar Yaşattı

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İnşaat Mühendisi Karabacak, şirketin köklü bir geçmişe sahip olduğunu belirterek, "70 sene önce gazete, kitap ve kırtasiye satışıyla başlayan faaliyetlerimiz, sonrasında bisiklet, motorsiklet, televizyon gibi dayanıklı tüketim malları ile tarım ve hayvancılık faaliyetlerini içine aldı. Firmamız 11 yıl önce mühendislik ve inşaat sektörüne adım attı. Bu süreçte toplamda 370 daireyi teslim ettik ve 370 annenin kalbine dokunduk." şeklinde konuştu.

Karabacaklar İnşaat'ın düzenlediği etkinlik, Karapınar ilçesindeki anneler arasında memnuniyetle karşılandı.