Konya'nın Karapınar ilçesinde bulunan Karapınar Aydoğanlar Meslek Yüksekokulu, Karapınar Kültür Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet töreniyle öğrencilerini uğurladı.

D S C F5071D S C F5070D S C F5235

Karapınar'da bulunan ''O'' lise adeta bir yıldız gibi parlıyor! Karapınar'da bulunan ''O'' lise adeta bir yıldız gibi parlıyor!

Tören sırasında okul birincisi, okul kütüğüne ismini ve dönemini içeren çerçeveyi çekiçle çaktı. Ardından dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

D S C F5230D S C F5206D S C F5125

Programa vekaleten Emirgazi Kaymakamı Nural Cengiz Yamakoğlu, Karapınar Belediye Başkanı İbrahim Önal, Karapınar Aydoğanlar MYO Müdürü Naim Çağlar Diri, kamu kurum kuruluşu müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve temsilcileri katıldı.

Mezuniyet öncesinde öğrenciler, Filistin bayrağı açarak soykırıma karşı tepkilerini dile getirdiler.

D S C F5119D S C F5117D S C F5110

Tören hakkında açıklamalarda bulunan Meslek Yüksekokulu Müdürü Naim Çağlar Diri, "Bugün burada, öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını aldıkları bu özel günde onlarla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Mezun olan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, gelecek hayatlarında başarılar diliyoruz," dedi.

Karapınar Aydoğanlar Meslek Yüksekokulu'nun mezuniyet töreni, öğrencilerin ve ailelerinin coşkulu katılımıyla sona erdi.